Sık Sorulanlar

Merak Ettiğiniz Herşey.


IPTV İzlemek için İnternet Bağlantı Hızım En Az Kaç Olmalı?
SD ve HD Yayınlar için en az 3Mbit internetinizin olması gerekmektedir. 3Mbit’ten yavaş hızınız olduğu zaman bağlantıda problemler yaşayabilirsiniz.
Yayınlarda Kesilme ya da Donma Olur mu?
Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız.
IPTV Nedir?
İnternet üzerinden TV yayınının aktarılması işlemidir. IPTV’nin en önemli özelliği, istediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz içeriği izleyebilmenize firsat tanıma ve eski dizi veya film’leri herhangi bir şekilde bir yere kaydetmeden baştan itibaren izleyebilmenizi sağlamaktır. IPTV’nin bir diğer özelliği ise normal bir televizyon sistemi gibi çalışmasıdır. Dolayısıyla evinizde bir IPTV teknolojisine sahip cihazınız varsa, televizyonunuza görüntüyü doğrudan aktarabilir ve tüm yayınları izleyebilirsiniz.
IPTV Yayınlarının Kalitesi Nedir?
Yayınlarımızın neredeyse hepsi HD çözünürlüğünde sizlere ulaşmaktadır.
IPTV Ne Kadar İnternet Kullanır?
HD yayınlarımız sizlere çok düşük kota harcatmaktadır. Örnek olarak; 2 saatlik bir IPTV yayını izlemeniz durumunda internet hızınıza ve yayın kalitesine bağlı olarak 1-2GB internet kotası harcamaktadır. Türkiye’de kotalı paket kullanımı çok düşük seviyededir ve çok yakın zamanda otomatik olarak herkes sınırsız pakete geçirilecektir. Bu sebeple IPTV kullanımı hızla artmaktadır.
Mobil Cihazlarda Kullanabilir miyim?
Elbette. iPhone, Samsung, LG, HTC gibi Bir Çok akıllı telefon özelliğine sahip Android, iOS cihazlarınızda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Destek bölümümüzde mobil cihaz ayarlarının yer aldığı yazımızı inceleyebilirsiniz.
1 Abonelik ile Kaç Cihazda Kullanabilirim?
Satın almış olduğunuz aboneliğiniz ile aynı anda 1 cihazda kullanım sağlayabilirsiniz. İkinci bir bağlantı durumunda sistem otomatik olarak kapanacaktır.
Kurulum ve Ayarları Nasıl Yapacağım?
Kurulum ve ayarlar çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Tüm cihazlara ait ayaların anlatımları Bilgi Merkezi’mizde mevcuttur. Yine destek almak isterseniz, ekibimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir.
Taksitli Ödeme Seçeneğiniz Var mı?
Taksitli satışımız bulunmamaktadır. Üyelik paketlerimiz zaten çok uygun fiyatlara sizlere ulaştırılmaktadır.

Nedir bu iPTV

Telefon

E-Posta

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Skype