Hakkımızda

İnternet sektörünün gelişmesi ile yayın hayatına başlamış olan İPTV Server uygulamasına ait cihazları satın alacağınız firmamız uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. İPTV Server uygulaması ile gündemdeki kaliteli TV yayınlarını, yerli ve yabancı filmlerin yayınlandığı 1500 – 2000 civarında kanalı takip edebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile İPTV Server, CCCAM Server gibi uygulamalara kavuşabilirsiniz.

Sizlere yılların deneyimi ile cihaz ve yayın paketlerini sunuyoruz. 7-24 müşteri desteğimiz ile aldığınız yayın ve cihaz için gerekli desteği sağlıyoruz. İpTV ve WebTv paketlerinin 6 ya da 12 aylık üyeliklerine bizim aracılığımızla sahip olabilirsiniz. Hem sizlerin hem de uzman ekibimizin sorunsuz bir şekilde iletişime geçmesini sağlıyoruz. Aldığınız yayın ve cihazın hizmetlerini üyeliğiniz boyunca sorunsuz bir şekilde devam ettiriyoruz. Aldığınız pakete uygun olarak gerekli cihazı sizlere sağlıyoruz. Kurulumdan bakım aşamasına kadar her türlü işlemi sizin eğlence keyfinizi bozmadan yerine getiriyoruz. Teknolojinin harikalarından sorunsuz faydalanmanız için ürünümüz ve hizmetimizle sizlere geniş ve benzersiz bir hizmet sağlıyoruz.

Aldığınız iptv server istanbul ve birçok noktadan hizmetiyle birbirinden renkli 2 bine yakın kanal ile yeni nesil TV keyfini yaşayabiliyorsunuz. TV yayını için sağladığımız cihazları tecrübemiz ile deneyimleyerek sizlere sunuyoruz. Uzman ekibimiz size bir telefon kadar uzak olup, size uygun hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Aldığınız paketin gerekli kurulum vs işlemlerini yaptıktan sonra yaşadığınız her problem için bize ulaşabilirsiniz. Zaman ve para kaybı yaşamadan TV keyfinize aboneliğiniz boyunca devam edebilirsiniz.

TV cihazınıza uygun biçimde alacağınız cihaz ve seçtiğiniz yayın ile TV izlemenin keyfine varabilirsiniz. Sizlerin hem boşa para harcamaması hem de zaman kaybı yaşamaması için uğraşıyoruz. 7 gün 24 saat telefon desteğimizle iptv server almanya vb. noktalara da hizmet vermekteyiz. Ekibimizin test ettiği cihazlara her türlü desteği vermek için yanınızdayız. Donan – sorunlu cihazlar ve yayınlar ile karşılaşmamanız için aldığınız cihazları test etmekteyiz.

Firma olarak 6 aylık, 12 aylık paketler ile karşınızdayız. Takılma ve donma problemi olmadan full HD ve 3D yayın desteğimizle 7-24 teknik destek sağlamaktayız. Geniş içeriğe sahip olan 6 aylık CCCAM server, 12 aylık CCCAM Server, 6 aylık İp TV server, 12 aylık İp TV server ve süper paket İP TV kampanyaları sunuyoruz. Bizden aldığınız yayın ve cihaz için Avrupa lokasyonu ve destek sağlıyoruz. Sorunsuz ve kaliteli yayın seçenekleri ile en sorunsuz yayınlarla hizmet garantisi sunuyoruz. Siz müşterilerimiz için varız. Sizlere bir sorun yaşatmamanın kendimiz için de sorunsuz çalışma anlayışı prensibiyle eş değer olduğunun bilincindeyiz. Zaman ve para konusunda garanti sağlayarak karşılıklı güven ve kalite anlayışı içerisinde hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Firmamızdan aldığınız yayın ve cihaz için 7/24 arkanızda olma garantisi sunuyoruz. Teknik destek sağlarken bakım vs. gibi rutin kontrollerin hakkında da bilgi sağlıyoruz. Zaman zaman yaşanabilecek aksaklıklar için de dilediğinizde hizmet sağlıyoruz.

Kurulum esnasında yayın desteğiyle team ile bağlanarak 30 dk içerisinde hizmet almaya başlamanızı sağlıyoruz. Kullanıma başladığınızda talimatlara uygun kullanım sağladığınızda herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Aldığınız yayın için Dünya’nın her yerine gerekli müşteri desteğini sağlamaktayız. Pc ve telefon üzerinden kurulum ve kullanım için müşteri hizmetlerimiz gerekli desteği sunmaktadır.

Çalışma şekli olarak yayın satışı sonrası ödeme ile birlikte uzaktan bağlantı ile sorunsuz kurulum sağlamaktayız. Aldığınız yayını kurulum ile 10 dakika içerisinde kullanmaya başlıyorsunuz. Cihaz ve yayın aldıysanız gerekli ilk kurulum 30 dakikadan uzun sürmemektedir. Team viewer ya da Ammy gibi bağlantı destekleri ile iptv server belçika kurulum işlemleri dünya üzerinde gerçekleştirilmektedir.

İP TV Server yayının firmamızdan edindikten sonra isterseniz cihazdan, ister bilgisayardan dilerseniz de cep telefonundan takip edebilirsiniz. Edindiğiniz kullanıcı bilgileri ile yayını sorunsuz takip edebilirsiniz. Tek bir paket ile 6 ya da 12 aylık abonelikler ile yeni nesil TV uygulamasının tadını alabilirsiniz.

Uygun, güvenli ve 7-24 destek sağlayan İP TV yayını için bizi tercih edebilirsiniz.

Telefon

E-Posta

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Skype